Sprzęt do ćwiczeń

Zestaw sprzętów WaterRower oraz NOHrD w naszej sali fitness zapewnia możliwość jednoczesnego treningu do 3 osób.

Ścianka NOHrD Wall wyposażona jest w wirtualnego trenera, który po wybraniu opcji długości oraz intensywności treningu, a także partii ćwiczonych mięśni, prowadzi nas krok po kroku przez kolejne ćwiczenia zapewniając na wstępie rozgrzewkę oraz przygotowanie ciała do treningu właściwego. Wykorzystując czujnik pomiaru tętna system na bieżąco informuje nas o aktualnym tętnie oraz ilości spalonych kalorii. Ścianka umożliwia ćwiczenia wszystkich partii mięśni, wykorzystując trening ogólnorozwojowy, elementy z obciążeniem, ciężarki SwingBell o różnej wadze, a także TRENAŻER NARCIARSKI.

Wioślarz wodny WaterRower to urządzenie pozwalające na trening wszystkich partii mieśni jednocześnie. Ćwiczenie na wioślarzu wodnym jest łagodnie i nieobciążające dla stawów, a kojący szum wody sprawia, że jest to ćwiczenie bardzo relaksujące. Wykorzystując oprogramowanie wioślarza możemy zaplanować trening w zależności od potrzeb: odległościowy, czasowy, interwałowy.

Zarejestruj swoje konto w aplikacji MyNOHrD i zaplanuj swój trening w domu a następnie z wykorzystaniem tabletu przejdź przez wszystkie etapy treningu wykorzystując kolejno sprzęt fitness od SlimBeam, przez wioślarza, rower po drabinkę i ławeczkę. Na koniec treningu aplikacja podsumuje Twoje statystyki.

Rower treningowy NOHrD Bike umożliwia trening ze zmiennym obciążeniem oraz zaplanowaniem treningu przy pomocy aplikacji NOHrD Bike zainstalowanej na tablecie.

Dodatkową atrakcją przy treningu z wioślarzem czy rowerem treningowym jest możliwość wykorzystania aplikacji Kinomap, która umożliwia wybór wizualizacji trasy dzięki czemu mamy symulację treningu w prawdziwym terenie.

Sprzęt do ćwiczeń w naszej sali

Atlas treningowy – SlimBeam
Ławeczka wielofunkcyjna
Drabinka wielofunkcyjna
Ścianka do ćwiczeń – NOHrD Wall
Platforma do balansowania – EauMeBoard
Krzesło z masażem – HedgeHock
Wioślarz wodny – WaterRower
Rower treningowy – NOHrD bike