Oferta

Nasza sala fitness służy jako showroom dla osób, które przed podjęciem decyzji o zakupie chcą się zapoznać ze sprzętem WaterRower oraz NoHrd, ale także jako aktywnie wykorzystywana sala fitness. Zapraszamy do współpracy trenerów personalnych, którzy poszukują dyskretnego miejsca dla swoich klientów.

Nasza sala fitness to przestrzeń przeznaczona do ćwiczeń dla 2-3 osób. Jest to miejsce o ekskluzywnym charakterze dające poczucie dyskrecji, komfortu i relaksującej atmosfery. Jest to miejsce gwarantujące intymność dla osób, które nie chcą z różnych przyczyn ćwiczyć w towarzystwie osób im nieznanych, wstydzą się spojrzeń obcych osób, mają obawy co do stanu higieny innych współćwiczących. Z uwagi na niewielkie rozmiary naszej sali jest nam łatwo zachować warunki higieniczne. W dodatku przebywając z osobami, które są nam znane zawężamy możliwość zarażenia się wirusami np. COVID-19.

Nasza sala fitness jest klimatyzowana, okresowo ozonowana a podczas treningu można korzystać z nagłośnienia systemu Bose. Na terenie sali dostępna jest także sieć Wi-Fi. Stałym bywalcom zapewniamy możliwość przechowywania ubrań sportowych w naszej szatni.

Jeśli nie lubisz tłumów na siłowni, spojrzeń innych ćwiczących razem osób, boisz się braku higieny innych czy przykrych zapachów, chcesz ćwiczyć w swoim tempie, słuchając głośno swojej ulubionej muzyki to nasza sala fitness jest miejscem dla Ciebie. Możesz do nas przyjść ze swoim trenerem personalnym lub korzystać z naszego zaawansowanego systemu, który wykorzystuje wirtualnego trenera, który na ekranie dokładnie pokaże Ci jak wykonywać ćwiczenia. Nasz personel także jest do Twojej dyspozycji, aby zapoznać Cię z naszym sprzętem fitness.

Cennik

Cena dotyczy wynajęcia sali na 1 godzinę dla maksymalnie 3 osób. Po treningu istnieje możliwość wzięcia prysznica. Zapewniamy środki higieny oraz ręczniki w cenie 10zł. Na miejscu możliwość zakupu napojów energetyzujących, izotonicznych czy batonów proteinowych.

DzieńGodzinyCena za 1 godzinę (2 godzina 70%)
Poniedziałek – Piątek07:00 – 15:00
15:00 – 21:00
70zł/osobę; 130zł/2 osoby; 150zł/3osoby
90zł/osobę; 150zł/2 osoby; 180zł/3osoby
Sobota – Niedziela07:00 – 21:00100zł/osobę; 180zł/2 osoby; 210zł/3osoby