Krzesło z masażem NOHrD HedgeHock Club Jesion

2,699.00 

Czas produkcji: Od 25 do 30 tygodni

Koszt wysyłki ustalany indywidualnie

 • Znak "check" Szybka wysyłka
 • Znak "check" Gwarancja producenta
 • Znak "check" Szybkie płatności online
Pełne bezpieczeństwo Twoich płatności
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • PayPal
SKU: KM-NH-16.102 Kategorie: ,

NOHrD Logo

 

Krzesło HedgeHock, czyli nowy wymiar odpoczynku – krzesło dostosuje się do Ciebie!

 

image

 

HedgeHock to zachowanie harmonii pomiędzy dynamiką a statyką

Krzesło HedgeHock oferuje wyjątkowy komfort siedzenia. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jednak wyraźny kształt kostki zaprzecza temu stwierdzeniu, ale gdy tylko je poznasz, doświadczysz ergonomii w najczystszej postaci, ponieważ 49 indywidualnie sprężynowancyh drewnianych klocków dostosowuje się do kształtu ciała specjalnie dla Ciebie.

 

/upload/ss24/images/KRZESLO-Z-MASAZEM-HEDGEHOCK-NATURAL-JESION-NOHRD_2_f9.jpg/upload/ss24/images/KRZESLO-Z-MASAZEM-HEDGEHOCK-NATURAL-JESION-NOHRD_3_b9.jpg/upload/ss24/images/KRZESLO-Z-MASAZEM-HEDGEHOCK-NATURAL-JESION-NOHRD_4_b4.jpg

 

Przyciągający wzrok – prosty i unikalny design

„Siedzenie? Wszyscy siedzą codziennie, przez wiele godzin. Ale o co dokładnie chodzi w siedzeniu? Doceniamy ergonomiczne poduszki do siedzenia, zaprojektowane specjalnie krzesła plastikowe czy meble relaksacyjne, ale archaiczna czynność jaką jest siedzenie najlepiej odda hołd właśnie meblom, które są naturalne i umożliwiają komfortowy odpoczynek. Tak więc krzesło HedgeHock z wyraźną, geometryczną powierzchnią zapewnia harmonię między dynamiką a statyką a podczas siedzenia, ergonomia osiągana jest poprzez mobilność i pozwala twojemu ciału tworzyć powierzchnię siedzenia dopasowaną specjalnie dla Ciebie.”Sebastian Brand

Krzesła NOHrD HedgeHock są idealnym rozwiązaniem nie tylko do domu, jadalni czy przedpokoju ale również bardzo dobrze sprawdzą się w siłowniach lub klubach fitness podczas odpoczynku pomiędzy ćwiczeniami. Hotele lub restauracje mogą również podnieść prestiż swojego wyposażenia dzięki ekskluzywnym krzesłom firmy NOHrD. HedgeHock zapewnia wygodę oraz komfort dopasowując się do kształtu ciała użytkownika. Siedząc na krześle HedgeHock możesz poczuć się wyjątkowo ponieważ to właśnie ono dopasowuje się do Ciebie a nie Ty do niego.

 

/upload/ss24/images/KRZESLO-Z-MASAZEM-HEDGEHOCK-NATURAL-JESION-NOHRD_5_a7.jpg

 

Krzesło z masażem NOHrD HedgeHock Club Jesion

 

imageimageimage

 

Krzesło NOHrD HedgeHock zostało wykonane z najwyższej jakości naturalnego drewna. Siedzisko jest wyposażone w 49 ergonomicznych klocków pozycjonujących. Siedząc na krześle HedgeHock, powierzchnia siedziska sama dostosowuje się do kształtu Twojego ciała żeby zapewnić Ci najwyższy komfort, wygodę i odpoczynek.

Krzesła NOHrD HedgeHock są produktem uniwersalnym, który można stosować wszędzie. Nieważne czy potrzebujesz wyposażenia do domu, jadalni, salonu czy przedpokoju, HedgeHock na pewno spełni Twoje oczekiwania. Siłownie czy kluby fitness również mogą zwiększyć prestiż swojego wyposażenia dzięki unikalnym krzesłom HedgeHock firmy NOHrD.

HedgeHock NOHrD zostaje dostarczony do klienta w pełni złożony i nie potrzebuje żadnego dodatkowego montażu, jest gotowy do użytku od razu po wyjęciu z opakowania.

 

Parametry techniczne:

 • Produkt: HedgeHock

 • Wymiary: (dł. X szer. X wys.) 45 x 45 x 45 cm

 • Materiał: drewno

 • Waga: 18 kg

 • Paczka: 1

 • Niezbędny montaż: Nie

 

Ten produkt jest produkowany wyłącznie pod zamówienie klienta. Informacja o czasie produkcji znajduje się na górze w zakładce Parametry.

Zamówienia NOHrD płatne z góry! – Nie realizujemy za pobraniem. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu 😉#NOHrDKrzesłoHedgeHock, #NOHrDHedgeHock, #NOHrD, #NOHrDFitness, #HedgeHockNOHrD #HedgeHock #KrzesłoNOHrD

Marka

NOHrD

Kompatybilność
Cechy dodatkowe
Wyświetlane informacje
Czas produkcji

Od 25 do 30 tygodni

Stan techniczny

Nowy

Wymiary podstawy (cm)
EAN

4260263011625